Umagis jätkuvad noorte seenioride MM-i individuaalturniiri mängud tennises. Kuigi võistkondi Eesti seekord välja ei pannud ja võistkondlikul MM-l ei osalenud,  osaleb 36. Individuaalsetel  Seenioride Maailmameistrivõistlustel mitu Eesti mängijat, kes on olnud üsna edukad.

MS35+

Selles vanuseklassis on üsna suur 128-ne tabel. Meie ainus esindaja Märten Tamla kaotas matšis 32 parima hulka austraallasele C.Novicile (4. paigutus)  pingelise heitluse järel 3/6 6/3 5/7.

WS35+

Liina Suurvarik on mänginud edukalt ja jõudnud kahe võiduga veerandfinaali. Viimati alistus talle itaallanna Rita Fanni Rac (5. asetus) 5:7 0:6

MD35+

Märten Tamla mängib koos lõuna-aafriklase P.Allnutiga. Nad on jõudnud 16 hulka, viimati said nad loobumisvõidu.

WD35+

Selles vanuseklassis mängib tublilt kaks Eesti paari H.Lill -L.Suurvarik ja  R.Veiram-E.Tuul . Esimesd võitsid viimati A. ja E. Stroiut Rumeeniast (3. paigutus) 6/2 6/0 ja on jõudnud  poolfinaali ja teeninud medali. Teine paar võitis LAV-i paari O.Fernandes – V.Goodall 7/5 3/6 10/7, kuid seejärel kaotas Läti-Leedu duole A.Barinova - G.Lencina.

XD35+

Selles klassis on Eesti osavõtjaid kolm. R.Veiram mängis koos juba eelpoolnimetatud C.Noviciga. Nemad, nagu ka teine paar Liina Suurvarik – Märten Tamla, jõudsid mõlemad 16 hulka, kus tuli vastu võtta kaotus.

MS40+ ja MD40+

Eestil osavõtjad puudusid

WS40+

Eesti ainus esindaja Helina Lill on kaotanud pääsu eest veerandfinaali 4. paigutusega kanadalanna M.Drake’le 3/6 1/6.

WD40+

Meie ainus esindaja selles klassis I.Poljakova on paaris sakslanna S.Kolariga ja saanud esimese paigutuse, nemad on jõudnud veerandfinaali.

XD40+

Kuna MM-l Eesti härrasid napib, on selles vanuseklassis on kolm Eesti daami moodustanud segapaari koos välismaa härradega. E.Tuul ja bulgaarlane A.Iliev pidid kaotuse vastu võtma juba esimeses ringis. Seevastu I.Poljakova ja prantslane Marcus Hilpert on võiduga Leedu-Rumeenia paari G.Lencina – M.Raicea üle tulemusega  6/4 6/7(4) 10/5 jõudnud poolfinaali ja järjekordne medal on käes.

Tublilt mängis ka H.Lill koos soomlase T.Männistoga. Nemad jõudsid veerandfinaali, kus kaotasid  1. paigutusega Hispaania- Austraalia paarile A.Salas-Lozano – M.Hadley 4/6 5/7.

MS45+

Ka selles klassis on nii palju osavõtjaid, et tabel tuli teha 128-ne. Eestil esindajaid pole. NB! R.Busch on esimest aastat selles vanuseklassis ja oleks omanud häid šansse.

WS45+ ja WD45+ ning XD45+

Teatavasti meie parim selles klassis P.Ilves viibib USA-s ja turniiril ei osale. Meie oma soomlane M-L. Parmas kaotas üksikmängumatšis pääsu eest veerandfinaali  austraallanna Sascha Morrisele  4/6 4/6. Paarismängus seevastu on Mariliis moodustanud kanadalanna K. Filyusega paari, kes on  saanud esimese paigutuse ja saanud mänguta poolfinaali.

Segapaarismängus mängis M-L. Parmas koos V-P. Männistoga, nad kaotasid pingelises matšis pääsu eest poolfinaali Prantsusmaa paarile L.Prechtel – S.Groen 7/5 5/7 6/10.

 

Hoiame teid ka edaspidi kursis, kuidas Eesti mängijatel läheb. Kes aga soovib ise tabeleid uurida, sellele soovitame linki: https://itfseniors.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=241E4603-B049-4A9E-8EBF-D7621A09B053

Alalõigus Matches näete jooksvalt ka lõppenud mängude tulemusi.